Ana Sayfa
Öğrenci
Doktora Yeterlik Komitesi

Doktora Yeterlik Komitesi

ADI SOYADI GÖREVİ BAŞLAMA TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
Prof. Dr. Remzi ALTUNIŞIK Başkan 16.10.2018 16.10.2021
Prof. Dr. Kadir ARDIÇ
Üye 16.10.2018 16.10.2021
Prof. Dr. Bayram TOPAL Üye 16.10.2018 16.10.2021
Doç. Dr. Mustafa Cahid ÜNĞAN Üye 16.10.2018 16.10.2021
Doç. Dr. Nevran KARACA Üye 16.10.2018 16.10.2021
ADI SOYADI GÖREVİ BAŞLAMA TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
Prof. Dr. Nilgün SARIKAYA
Başkan 16.10.2018 16.10.2021
Doç. Dr. Mahmut AKBOLAT Üye 16.10.2018 16.10.2021
Doç. Dr. Cemal SEZER Üye 16.10.2018 16.10.2021
Doç. Dr. Selma ALTINDİŞ Üye 16.10.2018 16.10.2021
Doç. Dr. Harun KIRILMAZ Üye 16.10.2018 16.10.2021
ADI SOYADI GÖREVİ BAŞLAMA TARİHİ BİTİŞ TARİHİ
Prof. Dr. Aykut Hamit TURAN Başkan 24.10.2018 24.10.2021
Prof. Dr. Alptekin ERKOLLAR Üye 24.10.2018 24.10.2021
Doç. Dr. Nihal SÜTÜTEMİZ Üye 24.10.2018 24.10.2021
Dr. Öğr. Üyesi Adem AKBIYIK Üye 24.10.2018 24.10.2021
Dr. Öğr. Üyesi Çağla EDİZ Üye 24.10.2018 24.10.2021